effascinato_m foto_00 foto_01 foto_02 foto_03 foto_05 foto_06 foto_08 foto_09 foto_10 foto_13 foto_14 foto_15 foto_16 foto_18 foto_19 jankowianie_m kapielka1 swoja_m tenis1 towarzystwo_m
PL DE
Znajdujesz się w: Strona główna / Aktualności

Aktualności

 
2017-07-04

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie

W dniach 24 – 25 czerwca 2017 roku w Raszkowie odbyły się po raz kolejny SZOSOWEMISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH 2017 oraz WYŚCIG KOLARSKISZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKÓW.

Podczas dwudniowych zmagań prawo startu w Szosowych Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich 2017 miały zawodniczki i zawodnicy uczestniczący w Narodowym Programie Rozwoju Kolarstwa „szkółki kolarskie 2017” (uczennice i uczniowie z klas 4 – 6 szkół podstawowych).

Zmagania kolarzy w Szosowych Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich rozpoczęła sobotnia jazda indywidualna na czas, a zakończył je niedzielny wyścig ze startu wspólnego.

Podobny przebieg miał WYŚCIG KOLARSKI SZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKÓW

W KOLARSTWIE SZOSOWYM w którym prawo startu miały żaczki i żacy oraz młodziczki i młodzicy

W niedzielę – 25 czerwca na raszkowskim Rynku o godzinie 9.00 dokonano uroczystego otwarcia Szosowych Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich, w których uczestniczyło 418 zawodniczek i zawodników z 15 województw.

W ciągu tych dwóch dni mogliśmy oglądać i przeżywać zmagania adeptów kolarstwa w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wspaniała pogoda sprzyjała kolarzom, jednak na trasie ze startu wspólnego było niekiedy ciężko, dlatego nie wszyscy dali radę dojechać do mety.

Puchary, dyplomy i nagrody zwycięzcom wyścigów wręczali min.: Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak, Prezes WZKOL Lucjusz Wasielewski, Przewodniczący Rady Gminy i Miasta Andrzej Matyba, Radny Gminy i Miasta Włodzimierz Jędrzejak oraz Kazimierz i Marian Orłowscy – sponsorzy tegorocznych wyścigów.

Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak dziękuje Sekcji Ruchu Drogowego KP Policji w Ostrowie Wielkopolskim, funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Raszkowie, strażakom z OSP Przybysławice, Rąbczyn, Jaskółki, Raszków, Moszczanka, Grudzielec Nowy, Szczurawice i Bieganin za czuwanie nad bezpieczeństwem na trasach wyścigu oraz pracownikom Urzędu Gminy i Miasta w Raszkowie za trud włożony w organizację wyścigów.

Współorganizatorami tegorocznych wyścigów kolarskich byli również:

  • Ministerstwo Sportu i Turystyki,

  • Wielkopolski Związek Kolarski z siedzibą w Kaliszu,

  • PHU Orłowski – Gałązki Wielkie,

  • Jan –Wal & Dettmann Przybysławice.

Poniżej przedstawiamy zwyciężców wyścigów w poszczególnych kategoriach

 

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓLEK KOLARSKICH NA 2017 ROK

W KOLARSTWIE SZOSOWYM

RASZKÓW, 24-25.06.2017 ROKU

 

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS

 

DZIEWCZYNY KLASA IV

 

MISTRZYNI POLSKI PATORA ALEKSANDRA SZKÓŁKA KOLARSKA STRYKÓW

I W-CE MISTRZYNI POLSKI BRAUN KORNELIA SZKÓŁKA KOLARSKA KTC KOŁOBRZEG

II W-ce MISTRZYNI POLSKI MAZURKIEWICZ HANNA SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA

 

DZIEWCZYNY KLASA V

 

MISTRZYNI POLSKI CHARYGA ZUZANNA SZKÓŁKA KOLARSKA COPERNICUS TORUŃ

I W-CE MISTRZYNI POLSKI RZESZOT JAGODA SZKÓŁKA KOLARSKA CYKLIŚCI RYPIN

II W-CE MISTRZYNI POLSKI DOMINIAK KAROLINA SZKÓŁKA KOLARSKA CYKLISTA ZBÓJNO

 

DZIEWCZYNY KLASA VI

 

MISTRZYNI POLSKI DŁUGAŚ ANNA SZKÓŁKA KOLARSKA OPATÓWEK

I W-CE MISTRZYNI POLSKI JĘDRZAK MILENA SZKÓŁKA KOLARSKA KOTLIN

II W-CE MISTRZYNI POLSKI WRÓBLEWSKA WERONIKA SZKÓŁKA KOLARSKA NOWOGRÓD

 

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS

 

CHŁOPCY KLASA IV

 

MISTRZ POLSKI PIGUŁA FILIP SZKÓŁKA KOLARSKA GODZIESZE

I W-CE MISTRZ POLSKI MIENTKI KACPER SZKÓŁKA KOLARSKA SP 32 TORUŃ

II W-ce MISTRZ POLSKI BRONAKOWSKI ADAM SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN

 

CHŁOPCY KLASA V

 

MISTRZ POLSKI CIŻOWSKI MACIEJ SZKÓŁKA KOLARSKA BARTOSZYCE

I W-CE MISTRZ POLSKI WŁODARCZYK IGOR SZKÓŁKA KOLARSKA ROGÓŹNO

II W-CE MISTRZ POLSKI STRUCZEWSKI PIOTR SZKÓŁKA KOLARSKA SOKÓŁ SOKÓŁKA

 

CHŁOPCY KLASA VI

 

MISTRZ POLSKI RATAJCZAK DOMINIK SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN

I W-CE MISTRZ POLSKI GRYGOWSKI HUBERT SZKÓŁKA KOLARSKA NOWOGARD

II W-CE MISTRZ POLSKI OLEJNIK MATEUSZ SZKÓŁKA KOLARSKA KALISZ

 

WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO

 

DZIEWCZYNY KLASA IV

 

MISTRZYNI POLSKI PATORA ALEKSANDRA SZKÓŁKA KOLARSKA STRYKÓW

I W-CE MISTRZYNI POLSKI MAZURKIEWICZ HANNA SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA

II W-ce MISTRZYNI POLSKI BRAUN KORNELIA SZKÓŁKA KOLARSKA KTC KOŁOBRZEG

 

DZIEWCZYNY KLASA V

 

MISTRZYNI POLSKI CHARYGA ZUZANNA SZKÓŁKA KOLARSKA COPERNICUS TORUŃ

I W-CE MISTRZYNI POLSKI HOFFMAN MARIA SZKÓŁKA KOLARSKA KÓRNIK

II W-CE MISTRZYNI POLSKI RABAŻYŃSKA ELIZA SZKÓŁKA KOLARSKA CYKLISTA ZBÓJNO

 

DZIEWCZYNY KLASA VI

 

MISTRZYNI POLSKI JĘDRZAK MILENA SZKÓŁKA KOLARSKA KOTLIN

I W-CE MISTRZYNI POLSKI KOWALSKA AGATA SZKÓŁKA KOLARSKA WIELKIE RYCHNOWO

II W-CE MISTRZYNI POLSKI DŁUGAŚ ANNA SZKÓŁKA KOLARSKA NOWOGRÓD

 

WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO

 

CHŁOPCY KLASA IV

 

MISTRZ POLSKI MIENTKI KACPER SZKÓŁKA KOLARSKA SP 32 TORUŃ

I W-CE MISTRZ POLSKI PIGUŁA FILIP SZKÓŁKA KOLARSKA GODZIESZE

II W-ce MISTRZ POLSKI BRONAKOWSKI ADAM SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN

 

CHŁOPCY KLASA V

 

MISTRZ POLSKI CIŻOWSKI MACIEJ SZKÓŁKA KOLARSKA BARTOSZYCE

I W-CE MISTRZ POLSKI WŁODARCZYK IGOR SZKÓŁKA KOLARSKA ROGÓŹNO

II W-CE MISTRZ POLSKI FOSIŃSKI JAKUB SZKÓŁKA KOLARSKA CYKLIŚCI RYPIN

 

CHŁOPCY KLASA VI

 

MISTRZ POLSKI GRUGOWSKI HUBERT SZKÓŁKA KOLARSKA NOWOGARD

I W-CE MISTRZ POLSKI BAŁDYGA DAWID SZKÓŁKA KOLARSKA BISKUPIEC

II W-CE MISTRZ POLSKI KAPELA MAREK SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA

 

 

SZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKÓW

W KOLARSTWIE SZOSOWYM

RASZKÓW, 24-25.06.2017 ROKU

 

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS

KATEGORIA MŁODZICZKA

 

1.PASTERNAK Roksana UKS ZEFIR WOLA DROSZEWSKA

2. DĄBSKA Julia KK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA

3. NAWROCKA NATALIA UKS KOŹMINIANKA KOŻMINEK

 

KATEGORIA MŁODZIK

 

1. LEWANDOWSKI Jakub KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁODŹ

2. MAŚLAK Piotr UKS ZEFIR WOLA DROSZEWSKA

3. KOZICKI Jakub LUKS TRÓJKA PIASECZNO

 

WYSCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO

 

KATEGORIA MŁODZICZKA

 

1. DĄBSKA Julia KK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA

2. PASTERNAK Roksana UKS ZEFIR WOLA DROSZEWSKA

3. NAWROCKA Natalia UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK

 

KASTEGORIA MŁODZIK

 

1. LEWANDOWSKI Jakub KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁODŹ

2. KOT Julian BDC NOSIE NOWY DWÓR MAZOWIECKI

3. KWIATKOWSKI Bartłomiej KTC KOŁO

 

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS

 

KATEGORIA ŻACZKA

 

1. SAPAŁA OLIWIA KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

2. KUC KLAUDIA KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

3. HOPEK MARTYNA KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

 

KATEGORIA ŻACZEK

 

1. JARZĘBEK ANTONI KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

2. HUDYKA MARCIN KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

3. FABIŚ JAKUB KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

 

WYSCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO

 

KATEGORIA ŻACZKA

 

1. SAPAŁA OLIWIA KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

2. HOPEK MARTYNA KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

3. KUC KLAUDIA KLUB KOLARSKI BAGNIESZKI SKALNIAK

 

KATEGORIA ŻACZEK

 

1. HUDYKA MARCIN KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

2. JARZĘBEK ANTONI KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

3. FABIŚ JAKUB KLUB KOLARSKI AGNIESZKI SKALNIAK

 

 


Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie - galeria

 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie
 
 
Urząd Gminy i Miasta Raszków, ul. Rynek 32, 63-440  Raszków, woj. wielkopolskie
tel.: +48 062 734 35 11, fax: +48 062 735 06 65, email: kancelaria@raszkow.pl, http://www.raszkow.pl
NIP: 622-22-06-610, Regon: 000530436
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x