Wygrana młodzików Raszkowianki

16 października 2009

Aktualności

2009-10-16

W  miejscowości Jankowy koło Kępna piłkarze Raszkowianki rozegrali mecz z tamtejszą reprezentacją w kategorii „młodzik młodszy". Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Po przerwie podopieczni Sławka Krawczyka nie dość, że odrobili straty to jeszcze wygrali cały mecz aż 4:2. Na spotkaniu obecny był burmistrz Jacek Bartczak oraz Zdzisław Nowicki - Przewodniczący Rady Osiedla w Raszkowie. Burmistrz nie krył zadowolenia z wyniku: Jest to kolejne spotkanie naszych najmłodszych piłkarzy które oglądałem na żywo i jestem pod wrażeniem ich umiejętności. Oby sukcesy z ich udziałem trwały jak najdłużej, również wtedy gdy będą w wieku seniorskim - powiedział Burmistrz Jacek Bartczak.