Kolejne wyścigi kolarskie z udziałem raszkowskich zawodników MLUKS "Burghardt"

27 października 2009

2009-10-27

W Tarnowie Podgórnym (10.10.2009) odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie MTB - (rowery górskie). II miejsce i srebrny medal zdobył Gracjan Szeląg (jest to drugi srebrny medal zdobyty w tym roku przez tego zawodnika, poprzedni zdobył na torze kolarskim w Kaliszu), a IV miejsce wywalczył Mateusz Opielewicz. Kilka dni później, 18.10.2009 w Suchym Lesie k. Poznania odbył się Maraton MTB o długości 47 km w kategorii do lat 18 - stu. W tym wyścigu III miejsce zajął Gracjan Szeląg, IV miejsce - Mateusz Opielewicz. Największy sukces odniosła Monika Cegła, która w Maratonie MTB „Gigant" o długości 80 km w kategorii Elita kobiet zajęła I miejsce. Wyścig rozgrywał się w fatalnych warunkach, w błocie i przy niskiej temperaturze przy padającym deszczu. Informujemy, że trwa nabór dzieci do klubu, zarówno dziewcząt jak i chłopców z klas IV - VI. Zainteresowane osoby mogą się zgłaszać do trenera Janusza Janiaka (tel. 603-720-410) lub do Moniki Cegły (tel. 605-385-013).