Kolarskie emocje

01 czerwca 2009

2009-06-01

Sezon kolarski w pełni, o czym nie dają nam zapomnieć reprezentanci MLUKS „Burghardt" Raszków. W rozegranym 17 maja Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Czernica w kategorii „żak" III miejsce zajął Przemysław Sójka reprezentujący SP w Radłowie. Wśród młodzików IV miejsce zajął Gracjan Szeląg, VII - Mateusz Opielewicz, XVII - Michał Sójka. W kategorii „junior młodszy" V miejsce zajął Bartosz Klorek (wszyscy z MLUKS „Burghardt" Raszków).

Kilka dni później, w dniach 22 - 24 maja w Tarnowie Podgórnym odbył się 50 Międzynarodowy Mały Wyścig Pokoju. W klasyfikacji indywidualnej po trzech etapach na III miejscu sklasyfikowano Gracjana Szeląga (na zdjęciu), Mateusz Opielewicz zajął X miejsce, Michał Sójka - 43. Patryk Malmur ze względu na defekt (zerwany łańcuch) zajął 52 miejsce. Gracjan Szeląg w końcowej klasyfikacji na najaktywniejszego zawodnika zajął II miejsce, a Mateusz Opielewicz - 5.