Mistrzostwa Wielkopolski Szkół w Biegu na orientację – Poznań 2009

Mistrzostwa Wielkopolski Szkół w Biegu  na orientację – Poznań 2009
04 listopada 2009

2009-11-04

W dniu 24 października 2009 roku odbyły się MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI SZKÓŁ W BIEGU NA ORIENTACJĘ. Reprezentację  SP RASZKÓW złożoną z 9 dzieci wystawili nauczyciele Adam Dutkowski i Łukasz Naczke.

Punktacja  drużynowa Szkół Podstawowych:

W finale Mistrzostw Wielkopolski wystartowały reprezentacje 34 szkół z całej Wielkopolski.  Wśród tych szkół znakomicie spisali się nasi uczniowie zajmując 2 miejsce.

1 miejsce SP MOCHY
2 miejsce SP RASZKÓW
3 miejsce SP 89 POZNAŃ

W Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych wystartowali także absolwenci SP Raszków i zawodnicy UKS ARKADY RASZKÓW, zajmując bardzo dobre miejsca. Na 8 miejscu wśród gimnazjalistek bieg ukończyła Patrycja Sobańska, reprezentująca Gimnazjum Sióstr Salezjanek z Ostrowa Wielkopolskiego. Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych Mikołaj Dutkowski zajął 1 miejsce i zdobył tytuł Mistrza Wielkopolski uczeń zespołu Szkól Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Wśród dziewcząt wyniki były następujące: 8 miejsce Misiewicz Helena (II LO Ostrów Wielkopolski), 9 miejsce Dudzińska Paulina (I LO Ostrów Wielkopolski) i 19 miejsce Maślińska Marta (II LO Ostrów Wielkopolski).