Sukcesy tenisistów

19 marca 2010

2010-03-19

Ostatni miesiąc był bardzo owocny dla raszkowskich tenisistów stołowych. Na III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetów (13.02.2010) Piotr Kurosiński zajął VI miejsce. Zawodnik otrzymał również powołanie na zgrupowanie kadry kadetów w Brzegu Dolnym. W dniach 13 - 14 02.2010 w Nowym Targu rozegrano Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Seniorów Starszych. Duży sukces - III miejsce - odniósł Paweł Małkus z RLKTS Raszków. Nasz zawodnik w pojedynku o wejście do finału uległ 1:3 wielokrotnemu reprezentantowi Polski, medaliście mistrzostw świata i europy oraz dwukrotnemu uczestnikowi Igrzysk Olimpijskich Leszkowi Kucharskiemu. Miesiąc później zakończono rundę podstawową rozgrywek II ligi tenisa stołowego. RLKTS Raszków w zajął ostatecznie IV miejsce przed rozgrywkami play - off, które ustala ostateczną tabelę II ligi. W Poznaniu 13 marca rozegrano Wiosenny Turniej Asów TOP - 8. Wśród najlepszych zawodników startował Piotr Kurosiński. Dzień później  w Poznaniu rozegrano Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów Starszych, w których wielki sukces odnieśli zawodnicy RLKTS Raszków. Romuald Mroziński zajął I miejsce, a Paweł Małkus uplasował się na drugiej pozycji.