Wyniki raszkowskich kolarzy sierpień - wrzesień

22 września 2010

2010-09-22

1. 8 sierpnia - Maraton w Suchym Lesie koło Poznania, II miejsce zajęła Monika Cegła, startowało ponad 300 zawodników.
  2. 15 sierpnia - Maraton w Hermanowie koło Nowego Miasta, II miejsce zajęła Monika Cegła, startowało 289 zawodników.
  3. 15 sierpnia - Torowe Mistrzostwa Polski w Kaliszu. Dobre wyniki uzyskali juniorzy młodsi. W wyścigu parami Mateusz OpielewiczGracjan Szeląg zajęli 10 - te miejsce, a w wyścigu długodystansowym na punkty Gracjan Szeląg był 15 - sty.
  4. 15 sierpnia - Kryterium w Turku, w kategorii „żak", VI miejsce zajął Mateusz Zimny, VII miejsce Jacek Opielewicz, a wśród młodziczek III miejsce zajęła Jolanta Strumińska.
  5. 22 sierpnia - Cross MTB w Jarocinie, III miejsce zajęła Monika Cegła. Wśród dzieci do lat 10 - ciu II miejsce zajął Jacek Opielewicz, w kategorii „żak" VIII miejsce przypadło Mateuszowi Zimnemu, a XI Adrianowi Skałeckiemu. W kategorii młodziczek III miejsce zajęła Jolanta Strumińska natomiast w  kategorii junior młodszy V miejsce zajął Mateusz Opielewicz.
  6. 25 sierpnia - w  maratonie w Wieluniu Monika Cegła zajęła bardzo dobre V miejsce na ponad 1000 startujących zawodników.
  7. 5 września - w  maratonie rozegranym na Malcie w Poznaniu 5 miejsce zajęła Monika Cegła. W wyścigu startowało ponad 1200 zawodników. w kolejnym wyścigu w Kórniku koło Poznania w kategorii dzieci do lat 10 IV miejsce zajął Jacek Opielewicz, a VI miejsce Przemysław Szczepaniak. W kategorii „żak" X miejsce zajął Adrian Skałecki, a XI Mateusz Zimny. Wśród młodziczek VII miejsce zajęła Jolanta Strumińska, a w kategorii junior młodszy VII miejsce zajął Adrian Szeląg, na XI pozycji linię mety przekroczył Mateusz Opielewicz.
  8. 12 września - w  Osiecznej koło Leszna rozegrano kolejny maraton, który zwyciężyła Monika Cegła. Oprócz maratonu został rozegrany wyścig Cross na rowerach MTB. W kategorii „żak" zwyciężył Adrian Skałecki, II miejsce zajał Mateusz Zimny, a III miejsce Przemysław Szczepaniak. Wśród dziewczyn III pozycję zajęła Jolanta Strumińska. W wyścigu rozegranym w Luboniu koło Poznania w kategorii junior młodszy najlepsze miejsca spośród raszkowskich zawodników zajął Gracjan Szeląg (VI miejsce) oraz Mateusz Opielewicz (X miejsce).