KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI w biegu na orientację

KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI  w biegu na orientację
02 czerwca 2010

2010-06-02

W dniach 14-16 maja zawodnicy UKS ARKADY RASZKÓW wystartowali w 1 rundzie KLUBOWYCH MISTRZOSTW POLSKI, które odbyły się na terenach Wzgórz Dylewskich koło Ostródy. W zawodach wystartowało 16 zawodników z Raszkowa, którzy mogą swój występ zaliczyć do bardzo udanych. Najlepiej wypadła sztafeta młodzików w składzie Przemek Kaczocha, Jakub Garstka i Karol Zimny, która zajęła 3 miejsce; 6 miejsce zajęła sztafeta młodziczek w składzie Joanna Kulas, Paulina Skrzypczak i Anna Matyba. Odbyły się również dwa biegi indywidualne: bieg na dystansie klasycznym i sprint. W klasycznym najlepiej pobiegli Mikołaj Dutkowski, który zajął 5 miejsce i Anna Matyba, która była 9. W sprincie 5 miejsca zajęli Joanna Kulas i Mikołaj Dutkowski, 10 miejsce zajął Karol Zimny, a Dominika Brajer zajęła 8 miejsce i awansowała do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży czyli Mistrzostw Polski juniorów młodszych, które odbędą się w lipcu w województwie lubuskim. Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych konkurencjach dla zawodników z Raszkowa.