Biegamy na orientację

21 czerwca 2011

2011-06-21

Fantastyczne wyniki raszkowskich zawodników w Mistrzostwach Polski oraz w Mistrzostwach Polski Weteranów w biegu na orientację.

Autorem ogromnej niespodzianki był Mikołaj Dutkowski, który na dystansie średnim, w kategorii do lat 20 zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski, pokonując wielu znakomitych konkurentów. Znakomicie Mikołaj pobiegł także w biegu sprinterskim. W tej bardzo loteryjnej konkurencji biegu na orientację, w którym o miejscu decyduję czasami ułamek sekundy Mikołaj zajął znakomite 3 miejsce.

Drugim medalistą ale tym razem Mistrzostw Polski Weteranów został Karol Gmur. W biegu sprinterskim Karol Gmur zdobył srebrny medal i tytuł Wice Mistrza Polski Weteranów do lat 40.