Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

07 grudnia 2012

Aktualności

2012-12-07

Ludowy Klub Tenisa Stołowego - „Ochman" we współpracy z Ludowym Uczniowskim Klubem Sportowym - „Sokół" przy Szkole Podstawowej w Radłowie dnia 3 grudnia 2012 roku zorganizował dla uczniów szkoły Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.

Turniej został przeprowadzony w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców klas IV - VI. W turnieju ogółem wzięło udział 20 uczniów, w tym 12 dziewcząt i 8 chłopców. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Julia Michalak. Drugie miejsce zajęła Patrycja Gajda, a trzecie Marta Rogowicz. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Jakub Sitarz, drugie Dominik Mróz, trzecie Kamil Kliński. Na zakończenie Turnieju odbył się super finał pomiędzy zwycięzcami poszczególnych kategorii, w którym zwyciężył Jakub Sitarz. Wszyscy uczestnicy tyrnieju zostali obdarowani przez Mikołaja drobnymi upominkami, a zwycięzcy otrzymali puchary i medale.