Sukcesy Wiktorii Polak

08 września 2017

2017-09-08

W dniach 22-27 sierpnia br. we włoskim Montichiari odbyły się Torowe Mistrzostwa Świata juniorów.

Nasz kraj reprezentowała między innymi Wiktoria Polak, która startowała w trzech konkurencjach. Drużynowo Polki zajęły 7 miejsce.

Następną konkurencją był wyścig na dochodzenie Wiktoria zajęła 11 miejsce poprawiając przy tym swój rekord życiowy o 2,5 sekundy, co daje dobry prognostyk na przyszły rok. W ostatnim dniu Wiktoria wraz z Oliwią Majewską wystartowały w medisonie i zajęły 8 miejsce.

Z kolei w dniach od 2 do 3 września br. odbył się finał Pucharów Polski w Koźminku. W pierwszy dzień była jazda indywidualna na czas Wiktoria Polak uzyskała najlepszy czas i triumfowała wśród juniorek. W drugim dniu odbył się wyścig ze startu wspólnego, niestety Wiktoria wycofała się z tego wyścigu.