Turniej halowej piłki nożnej drużyn MDP

07 listopada 2017

Aktualności

2017-11-07

28 października 2017 roku w hali widowiskowo-sportowej w Raszkowie odbył się IV Miejsko-Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych działających przy Ochotniczych Strażach Pożarnych gminy Raszków w wieku od 12 do 16 lat o Puchar Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Raszkowie.

Jednostki OSP do turnieju zgłosiły 5 drużyn z następujących jednostek: OSP Bieganin, OSP Jaskółki, OSP Grudzielec Nowy, OSP Moszczanka i OSP Raszków. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". W turnieju uczestniczył także Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak, który życzył wszystkim sportowcom osiągnięcia jak najlepszych wyników i udanego turnieju.

Oto wyniki zawodów:

I miejsce MDP-OSP Grudzielec Nowy,

II miejsce MDP-OSP Raszków,

III miejsce MDP-OSP Bieganin,

IV miejsce MDP-OSP Moszczanka,

V miejsce MDP-OSP Jaskółki.

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc drużyny otrzymały: puchary, medale i dyplomy, które zostały ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Raszków. Sędzią zawodów był Henryk Lis z Korytnicy. Drużyna która zajęła pierwsze miejsce, czyli OSP – MDP Grudzielec Nowy zakwalifikowała się do turnieju Powiatowego w Halowej Piłce Nożnej, który odbędzie się w hali sportowej w Nowych Skalmierzycach w listopadzie 2017 br., a organizatorem turnieju jest Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Ostrowie Wielkopolskim.