Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Raszkowie proszą o głosy!

14 grudnia 2018

Aktualności

2018-12-14

Zespół aerobiku grupowego Mariposa ze Szkoły Podstawowej w Raszkowie został zgłoszony przez sympatyków grupy do plebiscytu Mistrzowie Sportu na Drużynę Roku 2018. Plebiscyt ogłosiła gazeta Głos Wielkopolski.

W związku z tym zawodnicy zespołu proszą wszystkich którzy chcieliby wspomóc zespół w głosowaniu o oddanie głosów na zespól w postaci SMS-a. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z vat – w treści należy wpisać: PSD.41 i wysłać na numer 72355

Zespół działa w SP Raszków od dwóch lat. Od 2017 roku nosi on nazwę Mariposa co po Hiszpańsku znaczy motyl, a jak wiadomo miłośnikiem motyli był patron Szkoły Podstawowej w Raszkowie Arkady Fiedler. Zespół jest prowadzony przez państwo Justynę i Adama Dutkowskich we współpracy z panią Iloną Klimek. Poza występami pokazowymi, których było mnóstwo, zespół Mariposa zdobył pierwszy w historii szkoły w Raszkowie brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski szkół co było ogromną sensacją. Dziewczęta  wygrały kwalifikacje do Mistrzostw Wielkopolski. Zespół  Mariposa w  18 Wielkopolskim Turnieju Aerobiku grupowego w Pleszewie zajął 1 miejsce pokonując między innymi wice mistrzów Wielkopolski. Za całoroczny wysiłek dziewczęta spotkała ogromna niespodzianka – zostały zaproszone przez telewizję TVN do precastingu do programu Mam Talent. Zawodnicy zespołu aktualnie ciężko trenują przygotowując nowy program na 2019 rok. Fajnie byłoby powalczyć w takim plebiscycie ale do tego potrzebne są państwa głosy na które dziewczęta liczą. Z góry dziękujemy za wsparcie!!!