Turniej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Raszków

02 kwietnia 2019

2019-04-02

17 marca 2019 r. Klub Sportowy Volley Raszków już po raz trzeci zorganizował, na hali widowiskowo - sportowej w Raszkowie, turniej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Raszków. W zawodach wzięło udział 16 drużyn, które wspięły się na wyżyny swoich siatkarskich umiejętności.

W fazie grupowej zawodnicy klubu Volley zmierzyli się z zespołami: Szwagrowie Raszków (2:0), Kilersi (2:0) oraz Gutów (2:0). W ten sposób organizatorzy bez straty seta przeszli do fazy pucharowej. Zarówno ćwierćfinał jak i półfinał to wielkie emocje i końcowy triumf zespołu Volley z Jedlcem oraz Team Krotoszyn. W obu pojedynkach przegrali pierwszego seta, by ostatecznie wygrać dwa kolejne i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W finale spotkali się z zespołem Kamil i Przyjaciele. Niestety trudy poprzednich meczy dały o sobie znać i w decydujących momentach meczu zawiedli. Porażka 2:0 mobilizuje zespól do dalszej, jeszcze cięższej pracy.

Volley Raszków: Arkadiusz Derwich, Miłosz Derwich, Paweł Kalina, Sebastian Krawczyk, Mateusz Skupiński, Hubert Sznajder, Kamil Zydorowicz

🎖Najlepszy przyjmujący: Adrian Szperzyński

Turniej okazał się po raz kolejny ogromnym sukcesem i cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Raszkowa. Imprezę uświetnił występ zespołu Mariposa Raszków, który ma na swoim koncie liczne międzyszkolne sukcesy.