Mikołaj Dutkowski trzecim zawodnikiem w biegu górskim TROJAK TRAIL w Lądku Zdroju

30 lipca 2019

2019-07-30

W niedzielę 21.07.2019 zawodnik UKS Arkady Raszków Mikołaj Dutkowski zajął trzecie miejsce w kategorii M20 w górskim biegu na 10 kilometrów – bieg nosił nazwę - TROJAK TRAIL.

Zawodnicy mieli do pokonania trasę długości 10 kilometrów, a przewyższenie wynosiło 405 metrów. Bieg był bardzo mocno obsadzony czego dowodem jest fakt, że zwycięzcą w klasyfikacji ogólnej w kategorii OPEN został Mistrz Polski w biegu ulicznym na 5 kilometrów Szymon Dorożyński, a z niewielką stratą za nim na 4 miejscu finiszował Mikołaj. Bieg był rozgrywany w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich w Lądku Zdroju. Podczas Festiwalu rozegrano 7 biegów na dystansach od 10 do 240 kilometrów (10, 21, 45, 68, 110, 130 i 240km).