Udane starty Wiktorii Polak

16 września 2021

2021-09-16

Tegoroczny sezon przynosi mieszkającej w Gminie Raszków zawodniczce wiele sukcesów. Dwa srebrne medale w Pucharze Polski w kolarstwie szosowym, złoto w czeskim Prostejowie oraz miejsca w czołówce na Mistrzostwach Europy na torze potwierdzają wszechstronność i bardzo dobrą formę naszej kolarki.

W sierpniu Wiktoria Polak wystartowała na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy na torze w Apeldoorn. Wzięła udział w trzech konkurencjach. W wyścigu drużynowym wraz z koleżankami z kadry zajęła 6 miejsce, w wyścigu punktowym zajęła 9 miejsce, a w wyścigu Madison - 8 miejsce. Po koniec sierpnia wystartowała w czeskim Prostejovie w Grand Prix na torze. Zawody zakończyła złotym medalem w wyścigu Madison, natomiast omnium zakończyła na 4 miejscu. Wrzesień przyniósł Wiktorii dwa srebrne medale, które wywalczyła na szosowym Pucharze Polski w jeździe indywidualnej na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego. Teraz zawodniczka przygotowuje się do torowych Mistrzostw Polski, które odbędą się 16-19.09.2021r. w Pruszkowie. Trzymamy kciuki.