ZAWODY WĘDKARSKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

08 czerwca 2022

Aktualności

2022-06-08
Tradycyjnie jak co roku wędkarze z RTW Raszków zorganizowali zawody wędkarskie dla młodych wędkarzy. Słoneczna pogoda sprzyjała rywalizacji i sprawiła, że wiele osób pojawiło się nad raszkowskim akwenem.

Wędkowało ponad 40 chłopców i dziewczynek, którym towarzyszyli rodzice, mocno trzymając kciuki za swoich milusińskich. Wśród chłopców zwyciężył Szymon Bielawny, który złowił ryby o łącznej wadze 3,70 kg. Drugie miejsce zajął Krzysztof Kosiński z wynikiem 2,71 kg a trzeci był Mateusz Przymuszała, którego połów ważył 1,83 kg. Wśród dziewczynek pierwsze miejsce zajęła Martyna Przymuszała z wynikiem 2,68 kg. Druga była Olga Walkowiak-  2,35 kg a trzecia Zofia Barczak – 1,70 kg.

Wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe medale, upominki, a także słodycze i lody. Na zwycięzców czekały puchary.

Na zawodach obecne  były też dzieci z Ukrainy – Sofija, Misza, Aleksander, Kirył, Wasyl i Dawid, które pod opieką swoich mam również spędzały miło czas na zawodach. Niektórzy z nich spróbowali swoich sił w wędkowaniu. Rozdawane były żółte i niebieskie balony, symbolizujące barwy Ukrainy.

Organizatorzy bardzo  dziękują tym wszystkim, którzy przyczynili się  do zorganizowania zawodów.